Vynikajúci dizajn nechtov: modelovanie na nechtoch s akrylovým a gélovým leštením

Manikúra, podobne ako oblečenie, je iná.Každá žena má svoje vlastné preferencie a preferencie v manikúre.

Niekto má rád jednoduchú a stručnú manikúru, niekto preferuje komplexný nechtový dizajn.

V prvom prípade av druhom prípade by manikúra mala potešiť svojho majiteľa a doplniť jej obraz správnym a vhodným prízvukom.

Dnes sme sa rozhodli ponúknuť vám myšlienku elegantnej manikúry v každom zmysle, ktorá sa pre niektorých ľudí zdá byť príliš provokatívna, niekto bude veľmi šikovný a slávnostný a tí, ktorí hľadajú dizajn nechtov, budú teraz musieťpodľa chuti.

Vyrezávanie nechtov - nechtový dizajn, ktorý je už dlho známy v manikúrových kruhoch.

Krásne akrylové modelovanie na nechtoch alebo elegantné tvarovanie na nechtoch s gélom je bežná vec pre manikúru, ktorá vytvára dizajn nechtov, modeling, na ktorom slúži ako výrazný akcent na konkrétny večer, svadbu alebo ležérny vzhľad.

V dnešnej dobe, modeling nechtov sa používa na vytvorenie všetkých druhov manikúry verzie, či už je to elegantné svadobné nechtový dizajn modelovanie, večerný dizajn nechtov s štuky, rovnako ako krásne necht líčenie pre každý deň.

Vynikajúce modelovanie nechtov je porovnateľné so sochárskou kompozíciou, ktorej výsledkom sú objemové kvety na nechtoch, rôzne luky, kučery, listy, figúrky atď.

Tento spôsob navrhovania nechtovej platne sa tiež nazýva 3D modelovanie na nechtoch, ktoré má v skutočnosti podobný účinok, ak ho posudzujeme z rôznych uhlov.

Ako akrylmodelovanie na nechtoch a modelovanie na nechtoch pomocou gélu poskytuje predĺženie nechtov s pomocou vyššie uvedených materiálov, pretože ak nechtová platňa nie je pokrytá akrylovým alebo gélovým leštidlom, modelovanie na nechtoch bude vyzerať nedbalé a drsné.

Najčastejšie sa modelovanie nechtov vykonáva na nechtovej platničke so stredným a dlhým oválnym, mandľovým tvarom a ostrým tvarom, aj keď modelovanie nechtov má lakonický malý vzor alebo trojrozmerné zloženie malých rozmerov, potom modelovanie nechtov na krátkych nechtoch bude tiež vyzerať dobre.

Takzvaný akrylátový výlisok na nechtoch sa vytvára pomocou modelovania akrylového prášku a kvapalného monoméru, ktorý kombinuje, že môžete dosiahnuť plastovú hmotu z plastu, ktorá slúži ako ideálny materiál na vytváranie predĺžených klincov a tvarovaných profilov.

Krásne sochárstvo na nechtoch sa vykonáva ozdobením nechtov malými figúrkami z akrylu, ktorých tvar určuje sám pán, pomocou fólie, polyméru, tenkého mokrého štetca a lepidla.

Keď majster vytvorí modelovanie na nechtoch, pracuje cez každý ohyb, každú líniu figurálnych prvkov, ktoré v tomto procese zdobia nechty elegantným objemným nechtovým umením.

Sochárstvo na nechtoch s gélom takmer opakuje vyššie uvedenú technológiu s použitím akrylu, ale podľa mnohých majstrov je sochárstvo na nechtoch s gélovým leštením jednoduchšie a pohodlnejšie, pretože 3D modelovanie nechtov je možné upevniť pod ultrafialovým žiarením, čím sa vytvorí vysokokvalitná štruktúrovaná manikúra, ktorá vydrží dlhšie ako iné možnosti.

Podľa mnohýchOdborníci, na vytvorenie modelovania nechtov, musíte mať určité zručnosti, bez ktorých je nepravdepodobné, že by krásne a elegantné modelovanie na nechtoch fungovalo.

Obzvlášť populárny dnes bol modeling na nechty na svadbu nail art, pretože svadobné nechty design, modelovanie umožňuje nevestu prilákať pozornosť ostatných na jeho image, a to najmä na elegantne vyrobené svadobné manikúru.

Okrem toho, že je to svadobné modeling nechtov modelovanie, ktoré vám umožní zobraziť najluxusnejšie fantáziu nail art, modelovanie na nechtový tanier trojrozmerné kvetinové kompozície s kamienkami, korálky, korálky, trblietky, a kombinuje to s monochromatický matný, lesklý alebo francúzska manikúra.

Sochárstvo na nechtoch sa používa aj pri slávnostnom umení nechtov, keď majster vytvorí špeciálne modelovanie nechtov.

Na rozdiel od svadobnej manikúry so štukom, modelovanie na nechtoch vo večernej verzii môže byť vykonané nielen v jemných bielych, ružových, pastelových, nahých odtieňoch. Večerné modelovanie na nechtoch je nasýtené a svetlé farby v matnom alebo lesklom prevedení.

Sochárstvo na nechtoch dobre dopadá na kvapky, harmonicky vyzerá v komplexnom dizajne, ktorý kombinuje niekoľko druhov manikúry, dokonca v rôznych farbách.

Sochárstvo na nechtoch dokáže ozdobiť nechty najoriginálnejším spôsobom, pretože nielen kvety môžu byť vyrobené z akrylových a gélových leštidiel, ale aj listy, trojrozmerné vzory rôznych konfigurácií, ovocia, zvierat a celých obrázkov, ktoré sa stanúminiatúrne majstrovské dielo na nechtoch.

V priebehu štúdia témy „Sochárstvo na nechtoch“ sme zistili, že dizajn nechtov, ktorého modelovanie sa vykonáva gélom, je v procese vytvárania trojrozmerného vzoru dosť náročný.

Keď je modelovanie na nechtoch pripravené, vyzerá to ako zloženie skla, ale majte na pamäti, že každý prvok výlisku by mal byť samostatne fixovaný pomocou ultrafialového žiarenia, inak nebude modelovanie na nechtoch fungovať.

Tím New Lady Day zozbieral pre vás nádhernú zbierku fotografií z príkladov, ktorá obsahuje akrylové modelovanie na nechtoch, a tiež ukazuje elegantný dizajn nechtov, ktorého modelovanie sa vykonáva pomocou gélu.

Pozrite si, aký typ modelovania nechtov môže byť, nechtový dizajn pre špeciálnu príležitosť a každodennú manikúru so štukovým tvarovaním.

Sochárstvo na nechtoch: úžasné nápady na dizajn nechtov so štukom

) 90)) 140)